Lego City Elite Deniz Feneri Operasyonu 60274
Lego City Elite Deniz Feneri Operasyonu 60274
Lego City Elite Deniz Feneri Operasyonu 60274
Lego City Elite Deniz Feneri Operasyonu 60274

Lego City Elite Deniz Feneri Operasyonu 60274

Fiyat : ₺249,99(KDV Dahil)
:

Rol oyunlarını seven çocuklar, oyuncak bir deniz feneri, kurtarma helikopteri ve derme çatma bir sal içeren bu LEGO® City Elit Polis Deniz Feneri Operasyonu (60274) oyun setine bayılacak. LEGO TV karakterleri Rooky Partnur ve Vito, ayrıca bir köpek balığı ile aksiyon dolu maceralar için sahne hazır! Çocuklar için harika bir oyuncak Bu LEGO City yapım oyuncağının talimatlarını kutuda bulabilirsiniz. Ya da internete girip akıllı telefonlara ve tablet bilgisayarlara yüklenebilen LEGO Building Instructions uygulamasının parçası olan Instructions PLUS’ı indirebilirsiniz. Bu interaktif yapım kılavuzu, inanılmaz görüntüyü yakınlaştırma ve döndürme araçlarıyla küçük LEGO severleri çabucak usta model yapıcılara dönüştürür! Gerçekçi rol oyunu maceraları LEGO City Elit Polis setleri, gerçek hayatı eğlenceli ve hayal gücü geniş bir şekilde betimleyen harika oyuncak araçlar ve eğlenceli karakterlerle heyecan verici bir yapım ve oyun deneyimi sunar.

  • 5 yaş ve üzeri çocuklar, bu LEGO® City Elit polis (60274) setiyle gerçek hayattan senaryolara dayalı açık uçlu, hayal gücü geniş rol oyunları oynayabilir. LEGO City’nin heyecan verici dünyasına ideal bir giriş.
  • Özelliklerle dolu deniz feneri, oyuncak helikopter ve derme çatma sal, LEGO® City Maceraları çizgi dizi karakterleri Rooky Partnur ve Vito ile ayrıca bir köpek balığı, eğlence ve maceraya sahne hazırlar.
  • Çocuklar bu setteki karakterleri ve modelleri diğer LEGO® oyun setleriyle birleştirerek oynamak ya da sergilemek için kendi benzersiz eserlerini oluşturabilir.
  • 5 yaş ve üzeri çocuklara güzel oyuncaklar mı arıyorsunuz? Bu set, aksiyon dolu rol oyunlarını seven LEGO® City hayranı erkek ve kız çocuklar için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da her gün hediyesidir. Sadece çok temel yapım becerileri gerektirir.
  • Yapıldığında deniz fenerinin yüksekliği 14 cm, genişliği 9 cm ve derinliği 4 cm'dir, Rooky Partnur'un helikopterinin yüksekliği 9 cm, uzunluğu 21 cm ve genişliği 16 cm’dir.
  • Pil gerekir mi? Hayır, bu LEGO® yapım oyuncağı, küçük çocukların geniş hayal güçleriyle çalışır. Yapım parçası paketlerini açar açmaz yapım ve oyun eğlencesi hemen başlayabilir!
  • Bu yapım seti, kolay anlaşılır basılı bir yapım kılavuzu içerir ve yeni başlayan oyuncular için interaktif bir yapım kılavuzu olan Instructions PLUS ile kullanılabilir. Ücretsiz LEGO® Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olarak mevcuttur.
  • Açık uçlu yaratıcı oyunlara ilham verirken çocukların fiziksel becerilerini ve öz güvenini geliştirmeye yardımcı olan mekanlar, araçlar ve karakterlerle LEGO® City Elit Polis setlerinin eğlence ve heyecanını ortaya çıkarın.
  • Tüm LEGO® City yapım setleri, tüm LEGO yapım parçalarının tutarlı, birbiriyle uyumlu olması ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılması için en yüksek sektör standartlarına ve kalite kriterlerine uygundur.
  • LEGO® yapım parçaları, her çocuğun yapım setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR