Lego City Elite Polis Tekne Taşıma Aracı 60272
Lego City Elite Polis Tekne Taşıma Aracı 60272
Lego City Elite Polis Tekne Taşıma Aracı 60272
Lego City Elite Polis Tekne Taşıma Aracı 60272

Lego City Elite Polis Tekne Taşıma Aracı 60272

Fiyat : ₺249,99(KDV Dahil)
:

Çocuklar sıradan kahraman rollerini oynamayı çok sever, bu LEGO® City Elit Polis Tekne Taşıma Aracı (60272) oyun setiyle tam da bunu yapabilirler! Ayrılabilir tekne römorklu harika bir zırhlı polis jipi, polis botu ve havalı bir sürat motoru bulunur. Bunlara bir de popüler LEGO City Maceraları çizgi dizisi karakterleri teğmen Duke DeTain ve Suçlu Clara'yı da eklediğinizde, aksiyon dolu LEGO eğlencesi için sahne hazır. Eğlenceli ve yapımı kolay Bu muhteşem yapım oyuncağı basit yapım talimatları ile birlikte gelir ama aynı zamanda akıllı telefonlara ve tabletlere yüklenebilen ücretsiz LEGO Building Instructions uygulamasının bir parçası olan Instructions PLUS seçeneği de bulunur. Bu interaktif yapım kılavuzu, inanılmaz görüntüyü yakınlaştırma ve döndürme araçlarıyla küçük LEGO severlerin çabucak ustalaşmasına yardımcı olur. Çocuklar için harika bir oyuncak LEGO City Elit Polis oyun setleri, gerçek hayatı eğlenceli ve hayal gücü geniş bir şekilde yansıtan heyecan verici oyun senaryoları sunar. Gerçekçi araçlar ve eğlenceli karakterler, 5 yaş ve üzeri çocuklar için hayal gücü geniş, açık uçlu oyunları ve yaratıcılığı harekete geçirir.

  • Bu çok araçlı LEGO® City Elit Polis setiyle LEGO City Maceraları çizgi dizisinin heyecanını evinize getirin. Aksiyon dolu fiziksel oyunları seven çocuklar için mükemmel.
  • Kutuda ne var? Ayrılabilir tekne römorklu zırhlı bir polis jipi, bir polis botu ve bir sürat teknesi, ayrıca LEGO® City çizgi dizi karakterleri Duke DeTain, Suçlu Clara ve bir sürü harika aksesuar.
  • Çocuklar daha da eğlenceli oyunlar ya da muhteşem sergi modelleri için bu setteki araçları ve karakterleri diğer orijinal LEGO® oyun setleriyle birleştirebilir.
  • Bu LEGO® City Elit Polis Tekne Taşıma Aracı (60272) oyun seti, 5 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir yılbaşı, doğum günü ya da özel gün hediyesidir. Sadece çok temel yapım becerileri gerektirir.
  • Yüksekliği 6 cm, uzunluğu 12 cm ve genişliği 6 cm olan oyuncak polis arabasına Duke DeTain minifigürü sığabilir, botun yüksekliği 3 cm, uzunluğu 11 cm ve genişliği 5 cm'dir.
  • Pil gerektirmez. Bu LEGO® City oyuncak yapım seti çocukların hayal güçleriyle çalışır, böylece oyunlar hemen başlayabilir!
  • Basılı bir yapım rehberi ve akıllı cihazlar için ücretsiz LEGO® Building Instructions uygulamasının içinde olan Instructions PLUS dahildir. Bu interaktif yapım rehberi, küçük model severlerin ustalaşmasına yardımcı olur!
  • LEGO® City Polis setleri, çocuklar gerçek hayata benzeyen mekanlarda açık uçlu maceralar geliştirirken hayal gücüne dayalı rol oyunlarını harekete geçiren özelliklerle dolu aksesuarlar, harika araçlar ve eğlenceli karakterler içerir.
  • LEGO® City oyun setleri, tüm LEGO yapım parçalarının tutarlı, birbiriyle uyumlu olması ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılması için en yüksek sektör standartlarına ve kalite kriterlerine uygundur.
  • LEGO® yapım parçaları, her çocuğun yapım setinin en yüksek global güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Etiketler
Lego, Lego City, Lego City Elite, Lego City Elite Polis, Lego City Elite Polis Tekne, Lego City Elite Polis Tekne Taşıma, Lego City Elite Polis Tekne Taşıma Aracı, Lego City Elite Polis Tekne Taşıma Aracı 60272, Lego City Elite Polis Tekne Taşıma 60272, Lego City Elite Polis Tekne Aracı, Lego City Elite Polis Tekne Aracı 60272, Lego City Elite Polis Tekne 60272, Lego City Elite Polis Taşıma, Lego City Elite Polis Taşıma Aracı, Lego City Elite Polis Taşıma Aracı 60272, Lego City Elite Polis Taşıma 60272, Lego City Elite Polis Aracı, Lego City Elite Polis Aracı 60272, Lego City Elite Polis 60272, Lego City Elite Tekne, Lego City Elite Tekne Taşıma, Lego City Elite Tekne Taşıma Aracı, Lego City Elite Tekne Taşıma Aracı 60272, Lego City Elite Tekne Taşıma 60272, Lego City Elite Tekne Aracı, Lego City Elite Tekne Aracı 60272, Lego City Elite Tekne 60272, Lego City Elite Taşıma, Lego City Elite Taşıma Aracı, Lego City Elite Taşıma Aracı 60272, Lego City Elite Taşıma 60272, Lego City Elite Aracı, Lego City Elite Aracı 60272, Lego City Elite 60272, Lego City Polis, Lego City Polis Tekne, Lego City Polis Tekne Taşıma, Lego City Polis Tekne Taşıma Aracı, Lego City Polis Tekne Taşıma Aracı 60272, Lego City Polis Tekne Taşıma 60272, Lego City Polis Tekne Aracı, Lego City Polis Tekne Aracı 60272, Lego City Polis Tekne 60272, Lego City Polis Taşıma, Lego City Polis Taşıma Aracı, Lego City Polis Taşıma Aracı 60272, Lego City Polis Taşıma 60272, Lego City Polis Aracı, Lego City Polis Aracı 60272, Lego City Polis 60272,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR