Lego Disney Mickey Mouse ve Donald Duck'ın Çiftliği 10775
Lego Disney Mickey Mouse ve Donald Duck'ın Çiftliği 10775
Lego Disney Mickey Mouse ve Donald Duck'ın Çiftliği 10775
Lego Disney Mickey Mouse ve Donald Duck'ın Çiftliği 10775
Lego Disney Mickey Mouse ve Donald Duck'ın Çiftliği 10775

Lego Disney Mickey Mouse ve Donald Duck'ın Çiftliği 10775

Fiyat : ₺349,99(KDV Dahil)
:

Konsantrasyonu, problem çözme becerilerini geliştiren ve dayanıklılığı teşvik eden gelişimsel aktivitelerle dolu bu LEGO ǀ Disney Mickey ve Arkadaşları Mickey Fare ve Donald Duck’ın Çiftliği (10775) setiyle çocukların ilgilerini destekleyin. Sette bir ahır, traktör ve hayvanlar (minifigürün binebileceği bir at ve ilk LEGO System koyunu dahil) bulunur.Oynamak için geliştirildiBu LEGO 4+ parçalarla yapılan oyuncak çiftlik seti, yapımı hemen başlatmak ve çocukların iyi bir yapım ve oyun deneyimi yaşamasını sağlamak için 2 Başlangıç Yapım Parçası içerir. Her yapım parçası paketi, çocukların hemen oynamaya başlaması için çabucak yapabileceği tam bir model içerir!Ailece yaratıcı eğlence4+ setleri, yetişkinlerin çocuklarla yapım eğlencesini paylaşmasının mükemmel yoludur. Bu set basit resimli talimatlar içerir, okumayı yeni öğrenen çocuklar için mükemmeldir. Ayrıca ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında Instructions PLUS da bulunur, böylece çocuklar yapım sürecini açıkça görebilir, ilerlemelerini kaydedebilir, böylece istedikleri zaman modeli yapmaya kaldıkları yerden devam edebilirler.
• Bu sürükleyici LEGO ǀ Disney Mickey Fare ve Donald Duck’ın Çiftliği (10775) seti, çocuklar tüm hayvanlara bakarken yapım becerilerini geliştirir ve şefkatli rol oyunlarını teşvik eder.
• Oyun parkındaki trendleri belirlemek isteyen 4 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediye! Yapım becerileri öğreten, hayal gücünü teşvik eden ve saatlerce eğlendiren bu yaratıcı hediyeyle bir çocuğa sürpriz yapın.
• Uzun oyunlar için bir sürü detay. Bu sette ahır ve traktör modellerini yapmayı kolaylaştırarak eğlenceye daha fazla zaman kalmasını sağlayan Başlangıç Yapım Parçaları, ayrıca 2 minifigür ve 4 hayvan figürü var!
• Bu LEGO ǀ Disney seti, ahırda vinç fonksiyonu ve parçalarla yapılan tavuk kümesi, aletler, meyve ve sebzeler ve bir yumurta dahil eğlenceli rol oyunları için fonksiyonlar ve aksesuarlarla doludur.
• Bu büyük set, 13 cm yüksekliğinde ve 12 cm genişliğinde bir ahır içerir. Diğer LEGO yapım parçalarıyla uyumlu olduğu için çocukların yapım becerileri geliştikçe genişletilebilir.
• Küçük model yapımcılarına basit resimli talimatlarla harika bir deneyim yaşatın, böylece okumayı henüz öğrenmemiş çocuklar bile bir engelle karşılaşmaz, ayrıca dijital Instructions PLUS’ta yakınlaştırma ve kaydetme seçenekleri bulunur!
• 4+ setleri, kolay yapım adımlarıyla çocukların öz güvenlerini arttırırken model yapmayı öğrenmenin eğlenceli bir yolunu sunar. Çocukların ve büyüklerin, birlikte model yapma ve oynamanın neşesini keşfetmelerini sağlar.
• LEGO parçaları, 1958’den beri sektördeki katı kalite standartlarına uygun olarak, küçük parmakların defalarca kolaylıkla tutup takabileceği şekilde üretilmektedir.
• LEGO yapım parçaları, en titiz güvenlik standartlarına uyduklarından emin olmak için neredeyse akla gelebilecek her şekilde test edilir.

Etiketler
Lego, Lego Disney, Lego Disney Mickey, Lego Disney Mickey Mouse, Lego Disney Mickey Mouse ve, Lego Disney Mickey Mouse ve Donald, Lego Disney Mickey Mouse ve Donald Duckın, Lego Disney Mickey Mouse ve Donald Duckın Çiftliği, Lego Disney Mickey Mouse ve Donald Duckın Çiftliği 10775, Lego Disney Mickey Mouse ve Donald Duckın 10775, Lego Disney Mickey Mouse ve Donald Çiftliği, Lego Disney Mickey Mouse ve Donald Çiftliği 10775, Lego Disney Mickey Mouse ve Donald 10775, Lego Disney Mickey Mouse ve Duckın, Lego Disney Mickey Mouse ve Duckın Çiftliği, Lego Disney Mickey Mouse ve Duckın Çiftliği 10775, Lego Disney Mickey Mouse ve Duckın 10775, Lego Disney Mickey Mouse ve Çiftliği, Lego Disney Mickey Mouse ve Çiftliği 10775, Lego Disney Mickey Mouse ve 10775, Lego Disney Mickey Mouse Donald, Lego Disney Mickey Mouse Donald Duckın, Lego Disney Mickey Mouse Donald Duckın Çiftliği, Lego Disney Mickey Mouse Donald Duckın Çiftliği 10775, Lego Disney Mickey Mouse Donald Duckın 10775, Lego Disney Mickey Mouse Donald Çiftliği, Lego Disney Mickey Mouse Donald Çiftliği 10775, Lego Disney Mickey Mouse Donald 10775, Lego Disney Mickey Mouse Duckın, Lego Disney Mickey Mouse Duckın Çiftliği, Lego Disney Mickey Mouse Duckın Çiftliği 10775, Lego Disney Mickey Mouse Duckın 10775, Lego Disney Mickey Mouse Çiftliği, Lego Disney Mickey Mouse Çiftliği 10775, Lego Disney Mickey Mouse 10775, Lego Disney Mickey ve, Lego Disney Mickey ve Donald, Lego Disney Mickey ve Donald Duckın, Lego Disney Mickey ve Donald Duckın Çiftliği, Lego Disney Mickey ve Donald Duckın Çiftliği 10775, Lego Disney Mickey ve Donald Duckın 10775, Lego Disney Mickey ve Donald Çiftliği, Lego Disney Mickey ve Donald Çiftliği 10775, Lego Disney Mickey ve Donald 10775, Lego Disney Mickey ve Duckın, Lego Disney Mickey ve Duckın Çiftliği, Lego Disney Mickey ve Duckın Çiftliği 10775, Lego Disney Mickey ve Duckın 10775, Lego Disney Mickey ve Çiftliği, Lego Disney Mickey ve Çiftliği 10775,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR