Lego Duplo Spidey Örümcek Adam ve Karargahı 10940
Lego Duplo Spidey Örümcek Adam ve Karargahı 10940
Lego Duplo Spidey Örümcek Adam ve Karargahı 10940
Lego Duplo Spidey Örümcek Adam ve Karargahı 10940

Lego Duplo Spidey Örümcek Adam ve Karargahı 10940

Fiyat : ₺459,99(KDV Dahil)
:

 

LEGO® DUPLO® Marvel Örümcek Adam Karargahı (10940), küçük bir süper kahraman için mükemmel bir ödüldür. 3 süper kahraman figürü ve çok sayıda süper eğlenceli aktiviteyle bu çok yönlü oyun seti, mükemmel oyun olanakları sunar.Örümcek Adam ve arkadaşlarıyla eğlence dolu aksiyonDisney+ Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları çizgi dizisine dayalı, küçük çocuklara yönelik bu süper kahraman seti, çizgi filmin eğlence ve macerasını, LEGO DUPLO model yapımının fiziksel, gelişimsel avantajlarıyla birleştiriyor. Bu sette yaratıcı rol oyunlarını harekete geçirmek için motosiklet, kaydırak ve halatlı salıncak dahil eğlenceli aksesuarlarla dolu örümcek biçimli bir karargahta Örümcek Adam, Miles Morales ve Ghost Spider olmak üzere 3 süper kahraman var.Küçük çocuklar için fiziksel, yaratıcı rol oyunu oyuncaklarıLEGO DUPLO oyuncakları açık uçlu eğlenceyi, kendini ifadeyi ve eğlenerek öğrenmeyi okul öncesi yaştaki çocukların ellerine verir, böylece anne babalra ve çocuklar birlikte pek çok değerli gelişimsel anları paylaşabilir.
• LEGO® DUPLO® Marvel Örümcek Adam Karargahı (10940) 3 süper kahraman figürü ve çok sayıda harika aktivite içerir, böylece küçük süper kahramanlar sınırsız fiziksel ve yaratıcı oyunların keyfini çıkarabilir.
• Parçalarla yapılan bir Örümcek Adam karargahı, ayrıca Örümcek Adam, Miles Morales ve Ghost Spider olmak üzere 3 süper kahraman figürü, havalı bir motosiklet ve eğlenceli aksesuarlar içerir.
• Bu sınırsız uyarlanabilen oyun seti, 3 süper kahraman arkadaşın ekip olarak birlikte çalışması ve heyecan verici görevleri ve eğlenceli aktiviteleri paylaşması için pek çok seçenek sunar.
• 2 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu harika hediyeyle okul öncesi yaştaki bir süper kahramanı ödüllendirin. Sınırsız yaratıcı maceralarda oynarken, yaşam boyu sürecek gelişimsel beceriler kazanır.
• Bu çok yönlü yapım oyuncağının yüksekliği 19 cm, genişliği 12 cm, derinliği 13 cm’dir ve küçük süper kahramanlara bol eğlence sağlar.
• Anne babalar, basit basılı talimatları kullanarak yapım ve oyun eğlencesine katılabilir ve minikleriyle değerli gelişimsel aşamaları paylaşabilir.
• Tüm LEGO® DUPLO® oyun setleri, açık uçlu gelişimsel eğlenceyi teşvik edecek renkli, küçük çocuklara uygun yapım parçalarıyla ve hayal gücü geniş özelliklerle uzmanca tasarlanmıştır.
• LEGO® DUPLO® oyun setleri, 1969’dan beri sektördeki titiz kalite standartlarına uygun olarak küçük parmakların kolayca tutup takabileceği ve çıkarabileceği şekilde üretilmektedir.
• Tüm LEGO® DUPLO® yapım parçaları, katı çocuk güvenliği standartlarına uygun olduğundan emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Etiketler
Lego, Lego Duplo, Lego Duplo Spidey, Lego Duplo Spidey Örümcek, Lego Duplo Spidey Örümcek Adam, Lego Duplo Spidey Örümcek Adam ve, Lego Duplo Spidey Örümcek Adam ve Karargahı, Lego Duplo Spidey Örümcek Adam ve Karargahı 10940, Lego Duplo Spidey Örümcek Adam ve 10940, Lego Duplo Spidey Örümcek Adam Karargahı, Lego Duplo Spidey Örümcek Adam Karargahı 10940, Lego Duplo Spidey Örümcek Adam 10940, Lego Duplo Spidey Örümcek ve, Lego Duplo Spidey Örümcek ve Karargahı, Lego Duplo Spidey Örümcek ve Karargahı 10940, Lego Duplo Spidey Örümcek ve 10940, Lego Duplo Spidey Örümcek Karargahı, Lego Duplo Spidey Örümcek Karargahı 10940, Lego Duplo Spidey Örümcek 10940, Lego Duplo Spidey Adam, Lego Duplo Spidey Adam ve, Lego Duplo Spidey Adam ve Karargahı, Lego Duplo Spidey Adam ve Karargahı 10940, Lego Duplo Spidey Adam ve 10940, Lego Duplo Spidey Adam Karargahı, Lego Duplo Spidey Adam Karargahı 10940, Lego Duplo Spidey Adam 10940, Lego Duplo Spidey ve, Lego Duplo Spidey ve Karargahı, Lego Duplo Spidey ve Karargahı 10940, Lego Duplo Spidey ve 10940, Lego Duplo Spidey Karargahı, Lego Duplo Spidey Karargahı 10940, Lego Duplo Spidey 10940, Lego Duplo Örümcek, Lego Duplo Örümcek Adam, Lego Duplo Örümcek Adam ve, Lego Duplo Örümcek Adam ve Karargahı, Lego Duplo Örümcek Adam ve Karargahı 10940, Lego Duplo Örümcek Adam ve 10940, Lego Duplo Örümcek Adam Karargahı, Lego Duplo Örümcek Adam Karargahı 10940, Lego Duplo Örümcek Adam 10940, Lego Duplo Örümcek ve, Lego Duplo Örümcek ve Karargahı, Lego Duplo Örümcek ve Karargahı 10940, Lego Duplo Örümcek ve 10940, Lego Duplo Örümcek Karargahı, Lego Duplo Örümcek Karargahı 10940, Lego Duplo Örümcek 10940,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR