Lego Friends At Eğitimi ve At Eğitimi 41441
Lego Friends At Eğitimi ve At Eğitimi 41441
Lego Friends At Eğitimi ve At Eğitimi 41441
Lego Friends At Eğitimi ve At Eğitimi 41441

Lego Friends At Eğitimi ve At Eğitimi 41441

Fiyat : ₺299,99(KDV Dahil)
:

 

Çocuklar, LEGO® Friends At Eğitmeni ve At Eğitimi (41441) setiyle hayvanlara olan sevgilerini keşfederken yapım becerileri kazansın. Bu renkli çiftlik oyuncağında bir araba, at römorku, ahırlar, el arabası, 2 mini bebek, bir at ve bir tay figürü bulunur.

Hızlı bir başlangıç
Bu 4+ seti, çocukların harika bir oyun deneyimi yaşaması için detaylarla doludur. Her bir yapım parçası paketinde bir model ve bir karakter bulunur, böylece çocuklar yaparken oynayabilir! Bu yaratıcı hediye ayrıca çocuklara araba ve ahırlar için kısmen yapılmış bir taban sunan 2 Başlangıç Yapım Parçası içerir.

Aileler için mükemmel eğlence
4+ setleri, yetişkinlerin yapım eğlencesini çocuklarla paylaşmasının harika bir yoludur. Basit resimli talimatlar, okumayı yeni öğrenmeye başlayan çocuklar için mükemmeldir, ayrıca dijital Instructions PLUS’a da erişebilir. LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulunur ve içerdiği yakınlaştırma, hayalet ve döndürme araçlarıyla yapım sürecine yardımcı olur. Ayrıca çocuklar ilerlemelerini kaydederek daha sonra istedikleri zaman dönebilir.

  • 4 yaş ve üzeri çocuklar için çok kullanışlı bu At Eğitmeni ve At Eğitimi seti (41441), hayvanlara bakarak eğlenirken çocuklara model yapmayı öğretir. İçerdiği araba ve ahırlar ile oynamanın pek çok yolunu sunar.
  • LEGO® Friends Stephanie ve Emma mini bebekleri, başı hareket eden bir oyuncak at ve bir oyuncak tay içerir. Her yapım parçası paketi bir karakter içerir, böylece ilk paket açılır açılmaz rol oyunu eğlencesi başlar!
  • Bu oyun setinde LEGO® Friends üyelerinin sürmesi için bir araba,at için bir römork, tımar seti olan bir ahır, atlama engelleri ve çocukların atı gezdirmek için kullanabileceği eğitim dizgini bulunur.
  • Çıkartma tablosu yıldızlarla dolu 4 yaş ve üzeri bir çocuk mu tanıyorsunuz? Onu saatlerce eğlendiren ve yapım becerileri öğreten yaratıcı bir hediyeyle ödüllendirin. Harika bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesi de olur!
  • Araba ve römorkun yüksekliği 5 cm, uzunluğu 20 cm’dir ve LEGO® Friends çiftlik binasının yüksekliği 11 cm, genişliği 15 cm’dir, sergilemek için ideal boyuttadır.
  • LEGO® 4+ setleri, yapımı hemen başlatmak için Başlangıç Yapım Parçalarıyla birlikte gelir. Basit resimli talimatlar sayesinde okumayı yeni öğrenmeye başlayan çocuklar için bile modelleri yapmak çok kolaydır.
  • Çocuklara daha da eğlenceli bir yapım deneyimi vermek ister misiniz? Şimdi dijital Instructions PLUS ile bunu yapabilirsiniz! Yakınlaştırma, döndürme, hayalet ve kaydetme modlarıyla modelleri yapmak çok kolay.
  • 4+ oyun setleri, kolay yapım adımlarıyla çocukların öz güvenlerini arttırırken model yapmayı öğrenmenin eğlenceli bir yolunu sunar. Çocukların ve büyüklerin, birlikte model yapma ve oynamanın eğlencesini keşfetmelerini sağlar.
  • Tüm yeni LEGO® oyuncakları, 1958’den beri sektördeki katı kalite standartlarına uygun olarak küçük parmakların kolayca tutup takabileceği şekilde üretilmektedir.
  • LEGO® oyuncak setleri, en titiz güvenlik standartlarına uyduklarından emin olmak için neredeyse akla gelebilecek her şekilde test edilir.

 

 

Etiketler
Lego, Lego Friends, Lego Friends At, Lego Friends At Eğitimi, Lego Friends At Eğitimi ve, Lego Friends At Eğitimi ve At, Lego Friends At Eğitimi ve At Eğitimi, Lego Friends At Eğitimi ve At Eğitimi 41441, Lego Friends At Eğitimi ve At 41441, Lego Friends At Eğitimi ve Eğitimi, Lego Friends At Eğitimi ve Eğitimi 41441, Lego Friends At Eğitimi ve 41441, Lego Friends At Eğitimi At, Lego Friends At Eğitimi At Eğitimi, Lego Friends At Eğitimi At Eğitimi 41441, Lego Friends At Eğitimi At 41441, Lego Friends At Eğitimi Eğitimi, Lego Friends At Eğitimi Eğitimi 41441, Lego Friends At Eğitimi 41441, Lego Friends At ve, Lego Friends At ve At, Lego Friends At ve At Eğitimi, Lego Friends At ve At Eğitimi 41441, Lego Friends At ve At 41441, Lego Friends At ve Eğitimi, Lego Friends At ve Eğitimi 41441, Lego Friends At ve 41441, Lego Friends At At, Lego Friends At At Eğitimi, Lego Friends At At Eğitimi 41441, Lego Friends At At 41441, Lego Friends At 41441, Lego Friends Eğitimi, Lego Friends Eğitimi ve, Lego Friends Eğitimi ve At, Lego Friends Eğitimi ve At Eğitimi, Lego Friends Eğitimi ve At Eğitimi 41441, Lego Friends Eğitimi ve At 41441, Lego Friends Eğitimi ve Eğitimi, Lego Friends Eğitimi ve Eğitimi 41441, Lego Friends Eğitimi ve 41441, Lego Friends Eğitimi At, Lego Friends Eğitimi At Eğitimi, Lego Friends Eğitimi At Eğitimi 41441, Lego Friends Eğitimi At 41441, Lego Friends Eğitimi Eğitimi, Lego Friends Eğitimi Eğitimi 41441, Lego Friends Eğitimi 41441,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR