Lego Friends Orman Karavanı ve Teknesi 41681
Lego Friends Orman Karavanı ve Teknesi 41681
Lego Friends Orman Karavanı ve Teknesi 41681
Lego Friends Orman Karavanı ve Teknesi 41681
Lego Friends Orman Karavanı ve Teknesi 41681
Lego Friends Orman Karavanı ve Teknesi 41681

Lego Friends Orman Karavanı ve Teknesi 41681

Fiyat : ₺659,99(KDV Dahil)
:

LEGO Friends Karavan ve Tekne (41681) ile küçük oyuncuların doğa sevgilerini keşfetmelerine izin verin. Bu set, çocuklar kendilerini saatlerce yaratıcı doğa oyunlarına kaptırırken yaratıcılıklarını serbest bırakmaları için özelliklerle doludur.Oynamak için bir sürü yolBu renkli karavan, çocukların keşfetmesi için detaylarla doludur ve aksesuarlarla dolu bir portbagaja sahiptir. Kabine kolayca erişmek için ön tavan çıkarılabilir, menteşeli ana tavanı sayesinde çocuklar açık havada kamp yapmak için uyku tulumlarını kolayca alabilir. Gerçekçi tekne maceraları için LEGO tekne dümene ve hareketli bir yelkene sahiptir, ayrıca çocukların doğayı keşfetmek için park edebileceği güzel bir göl ve dağ sahnesi bulunur. Çocukların arkadaş olması için oyuncak bir rakun da var.Yaratıcı yolculuklar için harika bir arkadaşLEGO Friends oyun setleriyle küçük oyuncuların ilgi alanlarını keşfetmelerine yardımcı olun. Hepsi de hayali maceralarda onlara eşlik edecek cana yakın karakterler ve hayvan dostlar içerir.
• LEGO Friends Karavan ve Tekne (41681), doğasever çocukların doğa tutkularını keşfetmeleri için mükemmel bir hediyedir. İçerdiği özelliklerle yaratıcı oyunları teşvik eder.
• Çocuklara yönelik bu doğum günü hediyesinde LEGO Friends Stephanie, Emma ve Ethan mini bebekleri ve bir oyuncak rakun, ayrıca detaylı bir karavan, yelkenli tekne, mini göl kenarı piknik seti, iskele ve dağ sahneleri bulunur.
• Çocuklar karavanda açık yol maceraları yaşayabilir. Tavanı açılarak iç kısma kolay erişim sağlar. Tekneyi indirip göle açılabilir ya da dinlenerek doğanın keyfini çıkarabilirsin.
• Bu LEGO Friends oyun setiyle 7 yaş ve üzeri kaşiflerin yüzüne bir gülümseme kondurun. Biraz model yapma deneyimine sahip, vahşi doğayı seven çocuklar için mükemmel bir doğum günü ya da yılbaşı hediyesidir.
• Karavanın yüksekliği 8 cm, uzunluğu 16 cm ve genişliği 7 cm’dir. Teknenin yüksekliği 11 cm, uzunluğu 11 cm ve genişliği 4 cm’dir.
• Bu set, maksimum oyun değeri için çok sayıda havalı fonksiyona sahiptir. Mutfağa kolayca erişmek için karavanın tavanı menteşelidir, tekne römorktan ayrılabilir ve hareketli bir yelkene ve dümene sahiptir.
• Çocuklara yönelik bu hediye, yaratıcı hikayeleri teşvik etmek için kaykay, kask, telefon, kutu oyunu karosu, bavul, can yelekleri, piknik masası, GPS ve kamera gibi çok sayıda aksesuar içerir.
• LEGO Friends Orman Şelalesi (41677), Orman Evi Teknesi (41679) ve Orman Binicilik Merkezi (41683) ile birlikte bu oyun seti, macera oyuncaklarını seven çocuklar için mükemmeldir.
• Birbiriyle uyumlu ve her seferinde tutarlı bir şekilde takılıp çıkarılabilen popüler LEGO oyuncakları, katı sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri bu hiç değişmedi.
• Yeni LEGO oyuncakları, katı global güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için maksimum derecede test edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR