Lego Harry Potter Hogwarts Çok Özlüİksir Hatası 76386
Lego Harry Potter Hogwarts Çok Özlüİksir Hatası 76386
Lego Harry Potter Hogwarts Çok Özlüİksir Hatası 76386
Lego Harry Potter Hogwarts Çok Özlüİksir Hatası 76386

Lego Harry Potter Hogwarts Çok Özlü İksir Hatası 76386

Fiyat : ₺219,99(KDV Dahil)
:

LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™: Çok Özlü İksir Hatası (76386), Hogwarts tuvaletinde sihirli maceralara ilham verir.

Çok özlü iksirle minifigür dönüşümleri
Genç cadılar ve büyücüler, güçlü bir Çok Özlü iksir hazırlayan Harry Potter, Ron Weasley™ ve Hermione Granger™’a katılır. Çocuklar, minifigürlerin başını çevirip alternatif yüzü ortaya çıkararak ve farklı bir saç takarak iksiri içen karakterleri Vincent Crabbe ve Gregory Goyle’a dönüştürebilir. Ancak Hermione kediye dönüştüğünde büyüde aksilik olabilir! Başka sürprizler de var: yıl dönümüne özel benzersiz, altın bir Harry Potter minifigürü; koleksiyonluk 2 rastgele büyücü kartı karosu ve lavabonun altında gizli bir tünel. Bu set LEGO Harry Potter Hogwarts Sırlar Odası (76389) ile birleştirildiğinde, gizli tünel 2 odayı birbirine bağlayarak oyun olasılıklarını daha da arttırır. Bu sihirli modüler sistem, çocukların odalar eklemeye devam ederek tüm Hogwarts Şatosu modelini yapmalarına olanak tanır.

LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™: Çok Özlü İksir Hatası (76386) setinde her şey var: popüler karakterler, yaratıcı özellikler ve büyüleyici maceralar, hepsi de ünlü Hogwarts Şatosu’nda.
Harry Potter™, Hermione Granger™ ve Ron Weasley™ minifigürleri, ayrıca parçalarla yapılan Mızmız Myrtle'ın tuvaleti ve aslına uygun aksesuarlar bulunur.
Dönüşen minifigürler ve gizli geçit gibi heyecan verici özellikler, çocukların Harry Potter™ ve Sırlar Odası filminden akıllara kazınan bir sahneyi canlandırmasına ve kendi sihirli hikayelerini geliştirmesine olanak tanır.
Parçalarla yapılan bu çok yönlü set, 7 yaş ve üzeri küçük cadılar ve büyücüler için ideal bir hediyedir. Sihirli oyun olasılıkları sayesinde yaratıcı maceralar hiç bitmez.
Yüksekliği 8 cm, genişliği 12 cm ve derinliği 6 cm olan bu set, iki kat eğlence için LEGO® Harry Potter™ Hogwarts™ Sırlar Odası (76389) setine kolayca bağlanabilir.
Bu oyuncak, çocukların kendi Hogwarts™ Şatosu modellerini yapmalarını, birleştirmelerini ve yeniden düzenlemelerini sağlayan, aslına uygun detaylı modüler setlerden oluşan bir serinin parçasıdır.
LEGO® Harry Potter™ ile büyünün 20. yılını kutlamak için özel bir altın Harry Potter minifigürü içerir. Ayrıca çocukların koleksiyon yapması için 2 rastgele büyücü kartı karosu bulunur (toplam 16 kart vardır).
LEGO® Harry Potter™ oyuncakları, popüler filmlerden sevilen karakterler, inanılmaz yaratıklar ve tanıdık mekanlar içerir. Filmin büyüsünü yaşamak isteyen çocuklar için ideal bir hediyedir.
Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde mükemmel bir şekilde takılıp çıkarılabilen LEGO® yapım setleri, sektörün katı kalite standartlarına uygundur ve 1958’den beri böyle olmuştur.
LEGO® parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Etiketler
Lego, Lego Harry, Lego Harry Potter, Lego Harry Potter Hogwarts, Lego Harry Potter Hogwarts Çok, Lego Harry Potter Hogwarts Çok Özlüİksir, Lego Harry Potter Hogwarts Çok Özlüİksir Hatası, Lego Harry Potter Hogwarts Çok Özlüİksir Hatası 76386, Lego Harry Potter Hogwarts Çok Özlüİksir 76386, Lego Harry Potter Hogwarts Çok Hatası, Lego Harry Potter Hogwarts Çok Hatası 76386, Lego Harry Potter Hogwarts Çok 76386, Lego Harry Potter Hogwarts Özlüİksir, Lego Harry Potter Hogwarts Özlüİksir Hatası, Lego Harry Potter Hogwarts Özlüİksir Hatası 76386, Lego Harry Potter Hogwarts Özlüİksir 76386, Lego Harry Potter Hogwarts Hatası, Lego Harry Potter Hogwarts Hatası 76386, Lego Harry Potter Hogwarts 76386, Lego Harry Potter Çok, Lego Harry Potter Çok Özlüİksir, Lego Harry Potter Çok Özlüİksir Hatası, Lego Harry Potter Çok Özlüİksir Hatası 76386, Lego Harry Potter Çok Özlüİksir 76386, Lego Harry Potter Çok Hatası, Lego Harry Potter Çok Hatası 76386, Lego Harry Potter Çok 76386, Lego Harry Potter Özlüİksir, Lego Harry Potter Özlüİksir Hatası, Lego Harry Potter Özlüİksir Hatası 76386, Lego Harry Potter Özlüİksir 76386, Lego Harry Potter Hatası, Lego Harry Potter Hatası 76386, Lego Harry Potter 76386, Lego Harry Hogwarts, Lego Harry Hogwarts Çok, Lego Harry Hogwarts Çok Özlüİksir, Lego Harry Hogwarts Çok Özlüİksir Hatası, Lego Harry Hogwarts Çok Özlüİksir Hatası 76386, Lego Harry Hogwarts Çok Özlüİksir 76386, Lego Harry Hogwarts Çok Hatası, Lego Harry Hogwarts Çok Hatası 76386, Lego Harry Hogwarts Çok 76386, Lego Harry Hogwarts Özlüİksir, Lego Harry Hogwarts Özlüİksir Hatası, Lego Harry Hogwarts Özlüİksir Hatası 76386, Lego Harry Hogwarts Özlüİksir 76386, Lego Harry Hogwarts Hatası, Lego Harry Hogwarts Hatası 76386, Lego Harry Hogwarts 76386,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR