Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Eğitici Yapım Oyuncağı 10945
Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Eğitici Yapım Oyuncağı 10945
Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Eğitici Yapım Oyuncağı 10945
Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Eğitici Yapım Oyuncağı 10945

Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Eğitici Yapım Oyuncağı 10945

Fiyat : ₺219,99(KDV Dahil)
:

 

LEGO® DUPLO® Kasabası Çöp Kamyonu ve Geri Dönüşüm (10945), çocuklar oynarken onlara beceriler kazandıracak renkli ve çok yönlü bir oyun setidir.

Faaliyetle dolu geri dönüşüm oyun seti
Küçük çocukların çeşitli geri dönüşüm faaliyetlerinde 2 DUPLO figürüne katılarak yapacağı ve öğreneceği pek çok şey var. Renkli poşetleri uygun çöp kutularına koyarak renk ayırma alıştırması yapın; aç-kapat kapaklar ve sürülebilen çöp kamyonuyla ince motor becerilerini geliştirin; sınırsız rol oyunu hikayeleriyle hayal güçlerini genişletin; büyük süpürgeyle dökülen çöpleri süpürün ve yaşam boyu sürecek çevre dostu alışkanlıklar geliştirin.

Küçük çocuklar için eğitici fiziksel oyuncaklar
LEGO DUPLO oyuncaklar; açık uçlu eğlenceyi, kendini ifadeyi ve eğlenerek öğrenmeyi okul öncesi yaştaki çocukların ellerine verir. DUPLO oyun setleriyle anne babalar ve küçük çocuklar birlikte oynarken, değerli gelişimsel aşamaları paylaşabilir.

  • LEGO® DUPLO® Kasabası Çöp Kamyonu ve Geri Dönüşüm (10945), öğrenmeyi ve oynamayı teşvik eden özellikler ve eğlenceli faaliyetlerle dolu renkli ve çok yönlü bir oyun setidir.
  • 2 DUPLO® figürü (bir geri dönüşüm işçisi ve bir erkek çocuk), damper fonksiyonlu hareketli bir kamyon, 3 çöp kutusuna uyan 3 torba, ayrıca büyük bir süpürge içerir.
  • Çocuklar geri dönüşümü düzenleyip kamyona doldurmakla ilgili hayali hikayeleri canlandırırken renkleri öğrenir, ince motor becerilerini geliştirir ve çevreyi koruma duygusu kazanır.
  • Özelliklerle dolu bu oyun seti, 2 yaş ve üzeri çocuklara sınırsız eğlenerek öğrenme, anne babalara da okul öncesi çağdaki çocuklarıyla değerli gelişimsel anları paylaşma fırsatı sağlar.
  • Oyun setinin yüksekliği 11 cm, genişliği 15 cm, derinliği 7 cm’dir. Farklı şekillerde düzenlenebilir ve diğer LEGO® DUPLO® oyuncaklarıyla birleştirilebilir.
  • Yaratıcı yapım ve oyunlara ekstra bir eğlence katmak için yapım talimatlarında setteki parçaları içeren resimli bir hikaye bulunur.
  • Tüm LEGO® DUPLO® oyun setleri, anne babaların minikleriyle paylaşabileceği açık uçlu gelişimsel oyunları teşvik edecek hayal gücü geniş özelliklerle uzmanca tasarlanmıştır.
  • LEGO® DUPLO® oyun setleri, 1969’dan beri sektördeki katı kalite standartlarına uygun olarak küçük parmakların kolayca tutup takabileceği ve çıkarabileceği şekilde üretilmektedir.
  • LEGO® DUPLO® yapım parçaları, katı çocuk güvenliği standartlarına uygun olduğundan emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
Etiketler
Lego, Lego Kasaba, Lego Kasaba Kamyonu, Lego Kasaba Kamyonu ve, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Eğitici, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Eğitici Yapım, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Eğitici Yapım Oyuncağı, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Eğitici Yapım Oyuncağı 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Eğitici Yapım 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Eğitici Oyuncağı, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Eğitici Oyuncağı 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Eğitici 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Yapım, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Yapım Oyuncağı, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Yapım Oyuncağı 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Yapım 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Oyuncağı, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm Oyuncağı 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Dönüşüm 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Eğitici, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Eğitici Yapım, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Eğitici Yapım Oyuncağı, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Eğitici Yapım Oyuncağı 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Eğitici Yapım 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Eğitici Oyuncağı, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Eğitici Oyuncağı 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Eğitici 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Yapım, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Yapım Oyuncağı, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Yapım Oyuncağı 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Yapım 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Oyuncağı, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri Oyuncağı 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Geri 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm Eğitici, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm Eğitici Yapım, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm Eğitici Yapım Oyuncağı, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm Eğitici Yapım Oyuncağı 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm Eğitici Yapım 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm Eğitici Oyuncağı, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm Eğitici Oyuncağı 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm Eğitici 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm Yapım, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm Yapım Oyuncağı, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm Yapım Oyuncağı 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm Yapım 10945, Lego Kasaba Kamyonu ve Dönüşüm Oyuncağı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR