Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti 71388
Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti 71388
Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti 71388
Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti 71388

Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti 71388

Fiyat : ₺499,99(KDV Dahil)
:

 

Bu Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti (71388) ile çocukların LEGO® Super Mario™ evrenine eğlenceli bir engel daha eklemelerini sağlayın. LEGO® Mario™ ve/veya LEGO® Luigi™ (figürler dahil değildir) tabandaki kollara bastığında sallanan bir kule içerir. Çeşitli yüksekliklerde yapılabilir ve Boss Sumo Bro devrildiğinde bir Süper Yıldız Bloğu ortaya çıkar. Bu set ayrıca bir Crowber figürü içerir. (Not: İnteraktif oyun için 71360 veya 71387 Maceraya Başlangıç Seti gereklidir.) Takım çalışması kazandırır Çocuklar tek başlarına ya da LEGO Mario veya LEGO Luigi figürüne sahip bir arkadaşlarıyla birlikte oynayarak takım çalışması yaptıkları için bonus dijital altın kazanabilir. Yapım talimatları, yaratıcı fikirler ve daha fazlası için ücretsiz LEGO Super Mario uygulamasına göz atın. Gerçek dünyada Super Mario™ eğlencesi Koleksiyonluk LEGO Super Mario oyun setleri, ailece sevilen Super Mario karakterlerini gerçek dünyaya taşır ve trend belirleyen çocuklar için eğlenceli bir hediyedir. Maceraya Başlangıç Setleri ve Ek Macera Setleri, ayrıca Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi benzersiz seviyelerini kişiselleştirmesine olanak tanır.
• Çocuklar bu Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti (71388) ile LEGO® Super Mario™ evrenlerine aksiyon dolu bir dijital altın toplama engeli daha ekleyebilir.
• Göğsünü yumruklayan kollarıyla Boss Sumo Bro ve bir Crowber olmak üzere 2 ünlü düşman karakterin LEGO® Super Mario™ oyuncak figürleri dahildir.
• LEGO® Mario™ ve/veya LEGO® Luigi™ (figürler dahil değildir) tabanındaki kollara bastığında sallanan, parçalarla yapılan bir kule içerir. Boss Sumo Bro devrildiğinde bir Süper Yıldız Bloğu ortaya çıkar.
• Bu 231 parçalı oyun seti, oyun için gerekli olan bir ile LEGO® Super Mario™ Başlangıç Seti (71360 veya 71387) setine sahip 6 yaş ve üzeri yaratıcı çocuklar için eğlenceli bir doğum günü veya yılbaşı hediyesidir.
• Tek başına oynamak için harikadır ya da takım çalışmasının bonus altın kazandırdığı 2 oyunculu sosyal eğlence için Bluetooth ile bir arkadaşın LEGO® Mario™ veya LEGO® Luigi™ figürüne bağlanabilir (ekstra figürler dahil değildir).
• Bu modülün temel kurulumda yüksekliği 23 cm, genişliği 20 cm, derinliği 13 cm’dir ve yeniden yapılarak diğer LEGO® Super Mario™ setleriyle çok farklı şekillerde birleştirilebilir.
• Ücretsiz LEGO® Super Mario™ uygulamasında yapım talimatları, yapmanın ve oynamanın farklı yolları için fikirler ve daha fazlası bulunur. Uyumlu Android ve iOS cihazların bir listesini LEGO.com/devicecheck adresinde bulabilirsiniz.
• Koleksiyonluk LEGO® Super Mario™ oyuncakları, ailece sevilen bir karakteri gerçek dünyaya taşır ve hayranlarına tek başına ya da başkalarıyla oynamak için genişletmenin, yeniden yapmanın ve benzersiz seviyeler yaratmanın sınırsız yollarını sunar.
• 1958’den beri katı sektör standartlarına uygun üretilen LEGO® parçaları, sağlam bağlantılar ve modeller sağlar.
• LEGO® yapım parçaları, titiz global güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.

Etiketler
Lego, Lego Super, Lego Super Mario, Lego Super Mario Boss, Lego Super Mario Boss Sumo, Lego Super Mario Boss Sumo Bro, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera Seti 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Macera 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Seti, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek Seti 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Ek 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Macera, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Macera Seti, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Macera Seti 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Macera 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Seti, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule Seti 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Kule 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Ek, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Ek Macera, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Ek Macera Seti, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Ek Macera Seti 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Ek Macera 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Ek Seti, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Ek Seti 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Ek 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Macera, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Macera Seti, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Macera Seti 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Macera 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Seti, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen Seti 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Devrilen 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Kule, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Kule Ek, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Kule Ek Macera, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Kule Ek Macera Seti, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Kule Ek Macera Seti 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Kule Ek Macera 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Kule Ek Seti, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Kule Ek Seti 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Kule Ek 71388, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Kule Macera, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Kule Macera Seti, Lego Super Mario Boss Sumo Bro Kule Macera Seti 71388,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR